GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası eskisehirfotografcisi.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.eskisehirfotografcisi.com sahibi Studyo İmage fotoğrafçılık adına Özkan Dilmen e aittir. Özkan Dilmen tarafından çekilmiş fotoğrafları resmi web sitesi eskisehirfotografcisi.com web adresinde yayınlama hakkı sadece kendisine aittir.Üçüncü şahısları kesinlikle bağlamaz.

http://www.eskisehirfotografcisi.com web sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında yada yasal bir yükümlülük altında bulunmadığınız sürece herhangi bir üçüncü şahıs,kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacaktır.
Kuruluşumuz tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında  bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği taktirde gerekli yetkililer çerçevesinde açıklayacaktır..Yukarıdaki maddeye ek olarak,kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğünüz ürünlerin tanıtımı eskisehirfotografcisi.com ile ilgili duyuru yenilik veya haberlerin e-posta yolu ile sizlere iletilmesi suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.
Bu sayfada yer alan gizlilik taahüdü ve güvenlik politikası Stüdyo İmage Eskişehir Sahibi Özkan Dilmen tarafından güncellenmektedir,web sitemizde yer alan tüm marka ve logo görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.
Fotoğraflarımız copyright özellikli olup hiç bir şekilde kopyalanıp başka web ortamlarında fotoğrafı  çeken imtiyaz hakkı sahibi  dışında kimse tarafından yayınlanamaz ve paylaşılamaz.web sitemiz üzerinden yayınlanan hiç biryazı,fotoğraf ve diğer görsel içerik veya veriler üçüncü kişiler tarafından her ne şekilde olursa olsun izinsiz kullanılamaz.İzinsiz kullanılması halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca Eskişehir mahkemeleri yetkildir.Yukarıda ki gizlilik taahüdü,eskisehirfotografcisi.com üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.